Výlet do Krkonoš

11. až 18. února 2017

Děkujeme všem, kteří se s námi vydali do hor. Moc jsme si to užili! Celkem nás bylo 88, z toho jeden pes. A bylo tak krásně, že se nám zřítilo iglů. Z fotek všech fotografů, kteří nám zaslali snímky, jsme sestavili galerii, tak se můžete mrknout.

Stránky s pozvánkou a informacemi necháme jako upomínku v původní podobě.

Praktické informace naleznete na další stránce. Zde se dočtete nějaké obecné, neméně důležité:

Petráška leží na Klínové louce v nadmořské výšce přes 1100 metrů. Je nutné se sem dostat vlastními silami skrz několik kilometrů závějí. Rozhodně se neobejdete bez pořádné zimní výbavy pro případ fujavice! Určitě nedoporučujeme vyrazit bez běžek či jiných chodicích lyží. Více o cestě na kopec zde.

Hanč a Vrbata

Zimní výbavu doporučují: Hanč a Vrbata

Chata je jednoduše (leč útulně) zařízená. Vaří si každý sám na kachlových kamnech, všechnu výbavu a proviant je nutné donést z údolí na zádech. Více podrobností najdete na stránkách chaty a v informacích o ubytování.

Robert Falcon Scott

Robert Falcon Scott na cestě k Jižnímu pólu.
Nezapomeňte násobit dvěma!

Chtěli bychom vás hned zkraje poprosit, abyste nám nedávali žádné dary. Máme vše, co potřebujeme, a to, co nemáme, zpravidla mít nechceme. Budeme rádi, když zaplatíte za své ubytování - což činí přibližně 120 Kč za noc.

Dalailama's bithday party

Dalailama's birthday party

Také si dovolujeme vyhlásit zákaz lihových nápojů (v množství větším, než symbolickém). Zahřejeme se sportem a o večerní zábavu se jistě postará místní kontrabas, bicí souprava a kytary. Další hudební nástroje i s obsluhou jsou samozřejmě vítány (resp. vyžadovány)!

Kolaloka

...jedině!